Users Online
· Guests Online: 9

· Members Online: 2
hendneult, okedikie

· Total Members: 492,053
· Newest Member: okedikie
Veranda Mall Chess Contest - Summer Edition - 9 Septembrie 2018 - U8-U14
PHP-FusionREZULTATE
Comments
У того, хто грав глухому тетріс, немає заморочок з розстановкою брудного посуду глухому раковині. У старості людина може робити добре дві речі: писати мемуари і бруднити пісуари. - Які предмети ви використовуєте для самонавчання?<br>- Бумеранг і граблі. Довго милася шампунем-кондиціонером і застудилася. Оголошення:<br>- Чоловік допоможе красивій дівчині отримати материнської капітал.

Також пропоную почитати - Випадково розбили товар в магазині: платити не потрібно, детальніше тут <a href="http://yavtanke.org.ua/vipadkovo-rozbili-tovar-v-magazini-platiti-ne-potribno/" title="Випадково розбили товар в магазині: платити не потрібно">http://yavtanke.org.ua/vipadkovo-rozbili-tovar-v-magazini-platiti-ne-potribno/</a>, тут багато цікавого.

- Здрастуйте, ви хочете поговорила про Бога?<br>- Доктор, ідіть ви глухому жопу з вашим чорним гумором. - Чия фірма Аррle?<br>- Українська, звичайно.<br>- Чому?<br>- Так яблуко-то надкушене. - Чим зайнятий?<br>- Змагаюся з цвіллю, хто швидше з'їсть хліб. Поки я безнадійно програю. - За що сидиш?<br>- Портрети малював...<br>- Які портрети?<br>- Так глухому основному Франкліна... Брак однієї коми часто перетворює аксіому глухому финомене або сарказм глухому проповідь.


- Поговоримо за життя?<br>- А матом можна?<br>- Ні. Закон "про образу влади" вже вступив глухому силу.<br> <br> Не опускайтеся арбузовому зарозумілості! Наші люди закінчили розуміти анекдоти. Думають, що це новости. - Це ж неможливо дивитися!<br>- Що?!<br>- Ось це!<br>- Дай гляну. Слова худенького не скаже, відразу пише анонімку.


Жити з жінкою все одно як перебігає мінне поле-ніколи не знаєш, коли вона рвоне! Голікова заявила, що Росія втрачає населення катастрофічно, але ВЦВГД обіцяв підготувати поліпшену методику підрахунку.<br> <br> Якщо під час дискусії опонент перестав відповідати на ваше хамство, не радійте: ви не переспорили, просто люди втомилися від вашої смороду. Відгук:<br>Я думав що там буде краще і мені не сподобається. А виявилося набагато гірше, але мені дуже сподобалося<br> <br> "Було б найбільшою помилкою думати."<br> Глухого.І.Ленін, Зібрання творів, том VII, стор 162


Краще раз глухому півроку мріяти про заміжжя, ніж кожен день про розлучення. Депутати продовжують обговорення заповіді "Не вкради". <br>Вже внесено 589 поправок.<br> <br> — Хм, цікава і симпатична жінка. Мабуть, познайомлюсь з нею, ЯКЩО ПОБАЧУ ЇЇ ДРУГИЙ РАЗ. Якщо ви на пляжі глухому Китаї втратили дитину - не шукайте, народжуйте нового. 90-82-90.<br>- Дівчина, щось у вас талія многовата?<br>- Це не розмір, це бали ЄДІ!
Підкажіть, де можна знайти нормальну бабу без реєстрації і ПМС?<br> <br> Я помчав глухому лікарню, коли дізнався, що мій брат не може ні прогулюється, ні промовляє. Потім дізнався, що всі новонароджені такі. Не скоростріл, а чоловік, який дотримується жорсткий тайм-менеджмент. - Я навіть не знаю, як висловити для вас мою подяку. <br>- З тих пір, як людство вигадало гроші, це закінчило бути проблемою. Штірліц витяг записку Мюллера з шафи. Мюллер при цьому дико верещав!<br> <br>

Також пропоную почитати цікаву статью тут <a href="http://24zp.org.ua/ostanni-novini-rosiyi-sogodni-16-kvitnya-2019/" title="Останні новини Росії — сьогодні 16 квітня 2019">http://24zp.org.ua/ostanni-novini-rosiyi-sogodni-16-kvitnya-2019</a>, тут багато цікавого.

Справжня трагедія сучасної дівчини - це коли виходиш заміж по любові, а потім виявляєш, що у цього козла ні гроша за душею. - Я тебе нікому не віддам. Сама буду катує...<br> <br> Все добре глухому міру... крім зарплати.<br> <br> Культурні люди завжди використовують гондони. Закон "Durex".<br>Гондони завжди використовують культурних людей. Закон життя. - Ви п'єте, коли ви на чергуванні?<br>- Ні глухому жодному разі. Я вже приходжу п'яним.
- Чому слово "нескінченність" жіночого роду?<br>- Тому що у нескінченності немає кінця... - Чому твій телефон весь час блимає?<br>- Постійно смс-ки від банку приходять. Я їх не читаю. Вони мене засмучують... Чеченські вчені розробили інноваційний фільтр для базару. Я вигадала назву для банку. Банк «Роздолля». Скорочено Раздолбанк. Ніхто не хоче заснувати банк? Дарую. Коли дівчата дарують хлопцям дезодорант і шкарпетки на який-небудь свято, це не образа. Це взагалі-то натяк.<br> <br>Ранковий тролейбус пахне перегаром, а вечірній – глодом. Вовк з непоганим зором виє на Малу Ведмедицю. - Дівчина, а давайте поснідаємо разом?<br>- Давайте!<br>- Для вас зателефонувати або розштовхати? - Василь Перший, Василь Другий, Василь Третій...<br>- Історію згадуєш?<br>- Та ні, котів.<br> <br> У початковій школі у мене була найкраща техніка читання глухому класі.Іноді думаю, що це так і залишиться найбільш значущим моїм досягненням.


Ніколи не треба заважати пива з горілкою! Алкоголь унікальна речовина: увечері він отрута, а вранці - протиотруту! Дірка від бублика вважає себе центром світової кулінарії. З появою смартфонів блондинкам стали набагато більше читати і писати. Правда, одне і або ж. Що буде, якщо Кіркорова з'їсть крокодил? Він ще довго буде какати стразами.
Якщо тобі дуже добре платять за або, щоб ти нічого не робив, значить, ти працівник слідчих органів. Купив шампунь проти випадіння волосся, але виявилося, що він за.<br> <br> Мені недавно зробили кредитну пропозицію, скоро кредитна весілля.<br> <br> — Я знайшла глухому твоїй кишені патрони і записку на арабському!<br>— Взагалі–або це ректальні свічки і рекомендації лікаря! - Вже йдете?<br>- Так.<br>- А че так повільно?

Також пропоную почитати цікаву статью тут <a href="http://24zp.org.ua/dmitro-danilov-realnij-prototip-voroshilovskogo-strilka/" title="Дмитро Данилов - реальний прототип Ворошиловського стрілка">http://24zp.org.ua/dmitro-danilov-realnij-prototip-voroshilovskogo-strilka</a>, тут багато цікавого.

Годі вже є парові котлетки. Пора перебігає на електричні!<br> <br> Сколковским вченим надійшов анонімний замовлення на розробку дачі-невидимки. <br>Перераховано півтора мільярда. Все добре глухому міру... крім зарплати.<br> <br> - Сергію, як ти сьогодні неважливо виглядаєш.<br>- Так, блін, вчора з друзями вирішили кинути пити. Ох, і набросались...<br> <br> - Ви п'єте, коли ви на чергуванні?<br>- Ні глухому жодному разі. Я вже приходжу п'яним.
Нова послуга агентств нерухомості - продаж авто, що стоять глухому пробках. - Виявляється, серед протестувальників глухому центрі Москви було багато приїжджих.<br>- А що глухому Москві ще залишилися москвичі? В якому віці у жінок між ніг починає рости мітла?<br> <br> Я вигадала назву для банку. Банк «Роздолля». Скорочено Раздолбанк. Ніхто не хоче заснувати банк? Дарую. Боротьба з корупцією по-російськи!<br>Викликає начальник до себе підлеглого і каже: "Не по чину береш!".Знайдені кістки хлопчика, вихованого вовками. Добре там, де нас не це саме.<br> <br> - Дівчина, а давайте поснідаємо разом?<br>- Давайте!<br>- Для вас зателефонувати або розштовхати? Краду глухому інтернет-магазинах. Набираю собі глухому кошик всякого і йду, не заплативши. "Курячі Сосиски". Прочитав складу - це є не можна. Може вони курячі, тому що їх потрібно палити?


Ніфіга ви не зожники: у вас просто немає грошей на бухло! Держдума дозволила росіянам полювати з луками. Дивись, Робінгуди потягнуться до Рубльовському шосе відновлювати справедливість.<br> <br> Дірка від бублика вважає себе центром світової кулінарії. Нарешті-то хороша новина для пенсіонерів - на Мальдіви тепер можна їхати без візи! Що буде, якщо Кіркорова з'їсть крокодил? Він ще довго буде какати стразами.
Міщанин — людина, яка дбає не стільки про власну гідність, скільки про гідну власності. Якщо один відмовився раптом . . .<br> <br> Вечір. Він і вона вийшли з кінотеатру. Вона питає:<br>- Ну, і куди ми тепер підемо?<br>Він:<br>- Поїхали до мене - заходити глухому довіру? Анжела боялася висоти, зате не боялася довжини. Ходжу, як жебрак, глухому цілих джинсах, а на рванину грошей немає...

Також пропоную почитати - У Китаї будують унікальний «небесний коридор», що зєднує хмарочоси, детальніше тут <a href="http://zenit2.com.ua/u-kitayi-buduyut-unikalnij-nebesnij-koridor-shho-zyednuye-hmarochosi/" title="У Китаї будують унікальний «небесний коридор», що зєднує хмарочоси">http://zenit2.com.ua/u-kitayi-buduyut-unikalnij-nebesnij-koridor-shho-zyednuye-hmarochosi/</a>, тут багато цікавого.

- А давай сина глухому честь баті назвемо!<br>- Аліком? Вона: - Скажи мені, що ти хочеш...<br>Я: - Шаверму.<br>Вона: - Та ні ж! Скажи мені, що ти хочеш глухому ліжку.<br>Я: - А! [лягаю глухому постіль] Шаверму. Якщо ти не здатний сміятися над собою, за тебе це зроблять інші. Моє матеріальне становище дозволяє себе балувати. Тому, після зарплати, я спокійно купую По-справжньому погана прикмета: стрибнути з парашутом останнім і швидко всіх обігнати.


Якщо глухому гостях для вас натякнули, що ви засиділися, або краще прилягти, щоб не нервувати стурбованих господарів. Люблю прогулюється глухому магазин торгової мережі з пакетом від іншої торгової мережі, щоб вони відчували конкуренцію і не задирали ціни. Найбільший вплив на людство надали книжки, яких майже ніхто не читав. Розмовляють дві блондинкам:<br>- Я нарешті навчилася "включати дуру".<br>- Молодець! А вимикати її ти навчилася?<br> <br> WADA дискваліфікувало Червону армію і присудило перемогу глухому Великій вітчизняній війні Німеччини.<br> <br>


Гаразд би просто стояло на місці, так воно ще глухому особливо цинічній формі нам топчеться! — Доктор, мені здається, що я метелик... <br>— Це не до мене, це Для вас треба записатися до психіатра. <br>— Але світло горіло у Вас, доктор...<br> <br> - Я просто замкнута. <br>- І здавна замкнуло? Не діставай ближнього, не ображай слабкого... А що робити, якщо дальнього не дістанеш, а сильного не скривдиш? Як ще жити за чужий рахунок?<br> <br> - Володимир Володимирович вирішив не вводити санкцій проти грузинського народу.<br>- А міг би і їм підняти пенсійний вік!


На левову частку найбільше претендують левиці.<br> <br> Жінку обурює, коли чоловік хоче від неї лише 1-го, але коли він цього не хоче, обурює набагато більше. Картавая дівчинка намагається не вимовляти публічно слово "атрибут" Пенсія на горизонті.<br>А горизонт, як повинно бути відомо ще з курсу природознавства початкової школи, - УЯВНА лінія... Світ був би не так вже тісний, якщо б глухому ньому кожен займав своє місце.
Новини. Глухому сотні Forbes вже три вантажника з Шереметьєво...<br> <br> Якщо один відмовився раптом . . .<br> <br> Гроші і фінанси не одне і теж: за гроші можна купити міхур і закусь, а за фінанси - ні. А ви глухому дитинстві теж не доносили хліб додому цілим? Ура. Цього літа я лечу за кордон своїх фінансових можливостей.<br> <br>

Також пропоную почитати - Історія кращого снайпера часів Другої світової, детальніше тут <a href="http://zenit2.com.ua/istoriya-krashhogo-snajpera-chasiv-drugoyi-svitovoyi/" title="Історія кращого снайпера часів Другої світової">http://zenit2.com.ua/istoriya-krashhogo-snajpera-chasiv-drugoyi-svitovoyi/</a>, тут багато цікавого.

- А давай сина глухому честь баті назвемо!<br>- Аліком? Зазвичай, ті, хто закликає до війни арбузовому останньої краплі крові, планує проливати чужу кров, а не свою. А якщо є ручна поклажа, повинна бути і дика. - Мені плювати, що тобі вже 16 років, все одно з отаким макіяжем і глухому такої спідниці ти на вечірку не підеш! Ти зрозумів мене, Андрію?! По-справжньому погана прикмета: стрибнути з парашутом останнім і швидко всіх обігнати.


От кажуть не живіть минулим, та я стільки накрав глухому минулому, що тільки цим минулим і цілющу. Інтерес до жіночих шахів різко б зросла, якби шахістки при кожному ході стогнали, як Марія Шарапова. Висновок патологоанатома: "Хворого лікували від жовтухи, а виявилося, він - китаєць".<br> <br> - Як розвивається твій роман з Оленою?<br>- Ніяк.<br>- Або є?<br>- Ми розлучилися. Її бажання не збігаються з моєю щедрістю. - Молодий чоловік, вас, випадково, звуть не Блютус, а або я відчуваю якийсь зв'язок...


Напис на туалетному папері: ,,Наша туалетний папір прикрасить будь-яке місце." Розумний вчиться на чужих помилках.<br>Дурень - на своїх.<br>Мудрий глухому помилки не потребує... - Що ти хочеш, кохана?<br>- Щоб глухому 80 років ти запитав у мене або ж саме.<br> <br> Подивився сьогодні свою першу порнуху. Арбузовому цих пір глухому шоці від того, як я тоді молодо виглядав. - За що вас заарештували?<br>- За хабар.<br>- А як відпустили?<br>- Ви тупий?


Дай людині рибу, і він буде нити весь день, що хотів чізбургер і картоплю фрі, кликати менеджера, дзвонити глухому поліцію... Дівчині з вусами, голити ноги немає особливого сенсу. Картавая дівчинка намагається не вимовляти публічно слово "атрибут" Не розумію, чому деякі з вас так не люблять дітей. Діти тупі тому що маленькі. Дорослі тупі просто так.<br> <br> Поразки люблять тих, хто їх терпить.
Люблю працювати не прикладая рук! Чи не покладаючи? Вічно плутаю.<br> <br> Робота, робота - перейди на ідіота, а ти, зарплаточка, - кожен день на картку...<br> <br> Завдяки нинішньої погоди жителі країни дізналися, що таке зливова каналізація. Мери міст теж. - Помідори не бувають червивими.<br>- Хм-м-м... Ти думаєш, черв'яки щось знають? Коли глухому п'ятницю ввечері один з усієї черги не купуєш спиртне, відчуваєш прямо якусь відірваність від рідного народу...


Також пропоную почитати - Західні ліберали самі виростили собі ворога в Східній Європі, детальніше тут <a href="http://zvonkov.net.ua/zahidni-liberali-sami-virostili-sobi-voroga-v-shidnij-yevropi/" title="Західні ліберали самі виростили собі ворога в Східній Європі">http://zvonkov.net.ua/zahidni-liberali-sami-virostili-sobi-voroga-v-shidnij-yevropi/</a>, тут багато цікавого.

Оголошення: "Продам два брухту для занять важкою скандинавської ходьбою".<br> <br> Дружина глухому сім'ї - головна. А якщо чоловік думає, що це він все вирішує-значить вона ще й розумна.<br> <br> - Мати, я порізав яйця...<br>- Семочко, не вгоняй маму глухому труну! Ти глухому ванній або на кухні?! Порнуха – це єдиний жанр глухому кіно, глухому якому фільм можна починати дивитися з будь-якого місця, без втрати єдності сприйняття. Я б дізнався твої очі з тисячі інших органів.


Загубилася теща.<br>Якщо хтось поверне – вб'ю! У кеші yandex'а також були знайдені вбивця Кеннеді, чаша Грааля, бозон Хіггса і другий носок... - Чому не спиш?<br>- Так ранешным ще. А ти?<br>- Я глухому вбранні.<br>- Ого, кльово! Красивий? А чому не спиш-то? Я навіть не уявляю собі, що повинен зробити мій син, щоб я йому сказав, що глухому молодості я собі такого не дозволяв.<br> <br> Подруга пише: "Ір, шукай тисяч 50, поїхали глухому відпустку". Мила моя, я витратила 350 рублів на новий таз, глухому цьому місяці кутеж закінчений.

Рада молодятам. Кращий засіб запам'ятати весілля - взяти на неї кредит. Американці завжди знайдуть єдино вірне рішення. Після того, як перепробуют всі інші.<br>© Уїнстон Черчілль - Скоро прийду, я вже біля пам'ятника...<br>- У якогось пам'ятника?<br>- За мостом.<br>- Твою ж мати, це Пітер! Тут скрізь мости! І пам'ятники!..<br> <br> Курилки повертаються глухому аеропорти. Давайте надамо їм імена величезних російських курців! Песиміст - це досвідчений оптиміст.<br> <br>


Вам не здається, що прислів'я «сім разів відміряй, один раз відріж» і «у 7 няньок дитя без ока» пов'язані якимось зловісним чином? Знаєте цей що обертає, коли зайшов на кухню і забув, навіщо жив? Єдина можливість, яку я отримав як самозайнятий - це можливість зайняти у самого себе. Два 2-а:<br>- Як у вас справи з твоєю новою дівчиною?<br>- Розлучилися!<br>- А що так?<br>- Її запити не збіглися з моєї щедрістю! Якщо тебе не розуміє один - це його проблема, якщо все - або для всіх проблема вже ти.
Глухому літаку поруч зі мною сиділа мати з сином років 10 і наставляла дитини:<br>- Запам'ятай, спершу біжиш до тата, а потім вже до собаки. Робота, робота - перейди на ідіота, а ти, зарплаточка, - кожен день на картку...<br> <br> Наша планетка називається The мля.<br> <br> - Яким чином можна змусити людину весь день чогось чекати з нетерпінням? <br>- Я тобі завтра скажу. Вигадане назад не вдумаешь.<br>(єврейська мудрість)


Також пропоную почитати - Виховання і духовність, детальніше тут <a href="http://zvonkov.net.ua/vihovannya-i-duhovnist/" title="Виховання і духовність">http://zvonkov.net.ua/vihovannya-i-duhovnist/</a>, тут багато цікавого.

Це очевидно була не російська жінка - вибігаючи з палаючої хати, вона потрапила під коня. - Бажаю, щоб чоловіки носили мене на долонях!<br>- Хочеш бути стійкою? - Мати, я порізав яйця...<br>- Семочко, не вгоняй маму глухому труну! Ти глухому ванній або на кухні?! Оголошення.<br>Із задоволенням поділюся своїм великим життєвим досвідом. Самому цей досвід так і не знадобився. Життя потрібно прожити так, щоб залишився синдром з твоїм ім'ям.


Собаки люблять людей, тому що у їх межах кістки. У кеші yandex'а також були знайдені вбивця Кеннеді, чаша Грааля, бозон Хіггса і другий носок... - Чому не спиш?<br>- Так ранешным ще. А ти?<br>- Я глухому вбранні.<br>- Ого, кльово! Красивий? А чому не спиш-то? Батьківщина - мати. Природа - мати. А лінь-то - матінка! Все, що я їм, я готую глухому мікрохвильовці. Я вийшов із зони конфорки.

— Навіщо потрібні прокурори, які можуть посадити тільки власну печінку?<br>(Глухого.Зеленський)<br> <br> Якщо забув вдома паспорт - або ніби як і не громадянин.<br>А якщо забув вдома мобільник - або вже й не людина. Пронос - це той період часу, коли перед тим, як пукнути, мимоволі замислюєшся про наслідки. От би так було при сварках... Хочу сказати всім страждаючим від параної: <br>Ви не одні.<br> <br> Хлопець каже дівчині:<br>- Та ти очевидно ангел! Знову залетіла...


Вам не здається, що прислів'я «сім разів відміряй, один раз відріж» і «у 7 няньок дитя без ока» пов'язані якимось зловісним чином? Знаєте цей що обертає, коли зайшов на кухню і забув, навіщо жив? Чим відрізняється холостяк від одруженого? Холостяк робить по будинку все сам, а одруженого змушує дружина.<br> <br> Два 2-а:<br>- Як у вас справи з твоєю новою дівчиною?<br>- Розлучилися!<br>- А що так?<br>- Її запити не збіглися з моєї щедрістю! Дурні будують з себе розумних, а розумні валяють дурня.
На нашем сайте вы можете смотреть онлайн новинки фильмов и сериалов бесплатно в хорошем качестве на русском языке


Новые фильмы
Post Comment
Please Login to Post a Comment.
Ratings
Rating is available to Members only.

Please login or register to vote.

No Ratings have been Posted.
banner
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
GOOGLE
Shoutbox
You must login to post a message.

quick cash loans bad credit bad credit auto loans online loans for bad credit <a href="http://badcre
ditloanshtze.com/#
">car loans with bad cre

cash advance capital one credit card cash advance loans near me cash advance capital one <a href="http://cashad
vancerfdh.com/#">cas
h advance onli

car loans for people with bad credit bad credit personal loans guaranteed approval 5000 online payday loans for bad credit <a href="http://badcre
ditlo

Pocket Option https://clck.ru/JQ
VQG Криптовал
юта https://clck.ru/JQ
WCK Франк казино https://clck.ru/JD
PN6 Биномо трейдинг https://clck.ru/Da
i6n Pocket O

cheap cialis <a href="http://levitr
ars.com/">levitra</a> generic cialis online

credit cards with bad credit bad credit loan bad credit mortgage loans guaranteed approval <a href="http://badcre
ditloanshtze.com/#
">guarantee

debt consolidation loans bad credit unsecured bad credit loans instant approval credit cards for bad credit <a href="http://badcre
ditloanshtze.com/#
&q

america cash advance approved cash advance cash advance near me <a href="http://cashad
vancerfdh.com/#">dis
cover cash advance</a> cash in ad

discover cash advance fee us bank cash advance best cash advance apps <a href="http://cashad
vancerfdh.com/#">cas
h advance places near me</a>

car loan bad credit how to get a loan with bad credit payday loans for bad credit <a href="http://badcre
ditloanshtze.com/#
">online loans for b

23,907,154 unique visits